MEDARBEJDERE

Bent    jan
Bent Rask
Stærkstrøms Ingeniør
Aut. installatør
Tlf.: 20 96 47 55
mail: mail@vagn-o.dk

Thomas Christensen
Elektriker
Speciale installationsteknik.
Tlf.: 20 31 87 67
Mail: Thomas@vagn-o.dk

Jan Ladefoged Nielsen
Elektriker
Styring og reguleringstekniker
Tlf.: 29 24 96 01
Mail: Jan@vagn-o.dk
Flemming    Henrik

Flemming Pedersen
Maskinmester
Tlf.: 51 20 42 55
Mail: flemming@vagn-o.dk

Rasmus Skov
Elektriker
Speciale installationsteknik
Tlf.: 60 20 86 48
Mail: rasmus@vagn-o.dk

Henrik Asaa
Elektriker
Speciale i installationsteknik
Tlf.: 31 66 07 50
Mail: henrik@vagn-o.dk

Nicklas      theis  

Nicklas Stokholm
Elektriker lærling
Speciale i installationsteknik
Tlf.: 60 20 89 88
Mail: nicklas@vagn-o.dk

Henrik Hansen
Elektriker lærling
Speciale i styring og regulering
Tlf.: 60 20 89 15
Mail: Hansen@vagn-o.dk

Theis Hafsjold Lund Andersen
Elektriker lærling
Speciale i installationsteknik.
Tlf.: 60 20 86 14
Mail: Theis@vagn-o.dk
   Margit  

 

Margit Laursen
Administration
Kontor.: 75 52 47 55
Mail: margit@vagn-o.dk